Úrazové a životní pojištění

Poskytujeme úrazové a životní pojištění

Vaše zdraví je cenný majetek. Odpovědnost za své zdraví a život nesete Vy, ale můžete se o ni podělit s námi. Sjednáme pro Vás rizikové úrazové pojištění, životní pojištění nebo penzijní připojištění a rádi Vám pomůžeme s poradenstvím, nalezením vhodného pojistného řešení, podáním žádosti nebo sjednáním pojistné události.

Naši odborníci Vám pomohou vybrat správné pojištění. Můžete si být jisti, že k vašim potřebám vždy přistupujeme globálně a najdeme nejlepší řešení pro všechny pojištěné osoby ve Vaší rodině.

Naším cílem je pomoci Vám, abyste se nemuseli obávat o svou budoucnost a budoucnost své rodiny. Sjednávání rizikového úrazového pojištění nebo životního pojištění se věnujeme již 10 let. 

Díky spolupráci s nejstabilnějšími bankami a pojišťovnami na trhu Vám můžeme nabídnout podmínky, které jinde neobjevíte.

Ať už potřebujete jen to nejnutnější, například při sjednávání hypotečního úvěru, nebo se chcete pojistit pro případ nepříznivé životní situace, vždy najdeme řešení šité na míru Vašim potřebám.  

 Stavíme na důvěře, transparentnosti a dlouhodobém partnerství.

Proč si vybrat zrovna nás

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení.

Uzavřením smlouvy to nekončí, zařizujeme i nadále kompletní servis, pomoc s hlášením škodních událostí, aktualizaci pojistných smluv,…

Klient má vše zdarma – vyřízení, zpracování, odhad pro hypoteční účel,…vklad zástavního práva na katastr nemovitostí,…

Potřebujete úrazové nebo životní pojištění?

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat přes formulář, nebo nám rovnou zavolejte.

Napište nám

Spolupracujeme