Pojištění vozidel a majetku

Rádi vám pomůžeme sjednat pojištění vozidel a majetku. Díky našim obchodním slevám u kvalitních pojišťoven v ČR jsme schopni sjednat velmi výhodné pojištění šité přímo na míru vašim požadavkům.

Pojištění vozidla

Využijte služeb naší společnosti pro sjednání pojištění vašeho vozidla. Nabízíme vám následující druhy pojištění:

Povinné ručení (pojištění odpovědnosti z provozu vozidla po pozemních komunikacích), tedy zákonné pojištění, ze kterého se hradí škody, které můžete způsobit třetím osobám provozem vozidla.

Havarijní pojištění – Toto pojištění kryje i škody přímo na vašem vozidle, ať už vlastním zaviněním nebo nahodilou událostí, jako je například odcizení vašeho vozidla, případ vandalismu, střet se zvěří nebo škody způsobené vlivem přírodních živlů.

Majetkové pojištění

Do majetkového pojištění spadá široká škála druhů pojištění, z těch nejčastějších rozlišujeme dva typy:

Pojištění domácnosti – Vztahuje se na škody na vybavení vaší domácnosti, tedy elektrických spotřebičů, nábytku, věci osobní potřeby a další movité věci. Pojištění těchto věcí se vztahuje na odcizení, zničení nebo i živelnou škodu.

Pojištění nemovitosti – Oproti pojištění domácnosti se pojištění nemovitosti vztahuje na danou stavbu – tedy střechy, zdí, stropů, atd. Nemovitost může být krytá proti vandalismu, ale primárně proti přírodním vlivům jako požáry, vichřice, povodně, atd.

Některá pojištění je výhodnější sjednat v kombinované formě. Váš majetek je tak plně chráněn a může to mít i příznivý vliv na výši pojistného. Náš tým profesionálů vám poradí, abyste si vybrali pojistku, která odpovídá vašim potřebám a profilu.

Stavíme na důvěře, transparentnosti a dlouhodobém partnerství.

Proč si vybrat zrovna nás

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení.

Uzavřením smlouvy to nekončí, zařizujeme i nadále kompletní servis, pomoc s hlášením škodních událostí, aktualizaci pojistných smluv,…

Klient má vše zdarma – vyřízení, zpracování, odhad pro hypoteční účel,…vklad zástavního práva na katastr nemovitostí,…

Potřebujete pojištění vozidla či majetku?

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat přes formulář, nebo nám rovnou zavolejte.

Napište nám

Spolupracujeme