Pojištění občanské a profesní odpovědnosti

Sjednáme vám pojištění odpovědnosti (tzv. pojistky „na blbost“) za škodu pro případ, že vy nebo vaši nejbližší způsobíte škodu. Zajišťujeme také pojištění odpovědnosti za škodu zaměstnavatele a pojištění profesní odpovědnosti.

Pojištění občanské odpovědnosti

Pojištění občanské odpovědnosti vás chrání před případnými nároky třetích osob, které mohou utrpět škodu v důsledku vámi vykonávané činnosti. Může se tak stát například, pokud vytopíte sousedy, vaše domácí zvíře způsobí škodu, vztahuje se ale i na činnost dalších členů domácnosti.

Pojistná smlouva definuje, co je kryto v případě pojistné události způsobené třetí stranou. Krytými riziky jsou chyby a opomenutí související s profesní činností, jakož i náhrada škody způsobené na osobách nebo věcech. Pojištěný je povinen neprodleně oznámit pojistiteli vznik pojistné události.

Pojištění profesní odpovědnosti

Pojištění profesní odpovědnosti kryje škody způsobené třetím osobám v důsledku právní odpovědnosti vyplývající z toho, že vaše firma nevykonává řádně svou činnost. Tento typ pojištění je v zásadě určen podnikatelům nebo profesionálům, kteří se zabývají poskytováním služeb, ale měly by ho zvážit i jiné typy společností.

Pojištění profesní odpovědnosti může zachránit vaši firmu, pokud jste odpovědní za škodu způsobenou třetí osobě. Pokud čelíte soudnímu řízení, pojistka vám může umožnit odškodnit třetí strany a pokrýt náklady na obhajobu a vypořádání.Naši poradci vám mohou doporučit nejlepší pojištění pro vaši firmu a přizpůsobit krytí vašim potřebám.

Náš tým profesionálů vám poradí, abyste si vybrali pojistku, která odpovídá vašim potřebám a profilu. Můžeme tak pro vás sjednat pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou vaší firmě nebo osobě na volné noze, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli, pojištění profesní odpovědnosti a pojištění D&O.

Stavíme na důvěře, transparentnosti a dlouhodobém partnerství.

Proč si vybrat zrovna nás

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení.

Uzavřením smlouvy to nekončí, zařizujeme i nadále kompletní servis, pomoc s hlášením škodních událostí, aktualizaci pojistných smluv,…

Klient má vše zdarma – vyřízení, zpracování, odhad pro hypoteční účel,…vklad zástavního práva na katastr nemovitostí,…

Potřebujete odpovědnostní pojištění?

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat přes formulář, nebo nám rovnou zavolejte.

Napište nám

Spolupracujeme