O nás

O nás

Per aspera ad astra – Přes překážky ke hvězdám…

Tak tímto úslovím se řídím celý svůj život a učím tomu i své dvě děti, které jsou pro mne vždy na prvním místě…

Byly časy, kdy to nebylo vůbec jednoduché. Přišly různé pády v osobním i pracovním životě. Chtěla jsem ale vždycky něco dokázat, i když každý začátek je těžký. Asi největší zvrat v tomto směru přišel, když jsem před několika lety začala pracovat pro společnost Renomia, a.s. jako pojišťovací a hypoteční specialista. Nějaký čas trvalo než jsem si vytvořila klientelu a získala důvěru nových lidí. Zpočátku jsem musela mít i tři různá zaměstnání současně, abych uživila sebe, děti a dům.

Ale nechtěla jsem to vzdát. Byla to práce, která mě bavila a věděla jsem, že se jen tak nevzdám. A opravdu se mi časem začalo dařit.

Přešla jsem z pozice zaměstnance na IČ jako OSVČ a na nedostatek klientů jsem si nemohla stěžovat. A na podzim roku 2019 jsem věděla, že k hypotékám a pojištění musím přidat realitní služby. Jednak spolu úzce souvisí a také jsem se chtěla opět posunout dál. Proto jsem se rozhodla, že si otevřu franšízu. Po důkladném zvážení a výborné osobní zkušenosti se společností RE/MAX jsem měla jasno. A tak jsem 31.10.2019 podepsala smlouvu o franšíze. Nyní máme krásnou, moderně vybavenou, fungující kancelář v Mladé Boleslavi a její součástí je již 7 makléřů.

 Jsou to úžasní, přátelští lidé na správném místě, kteří jdou do této práce “po hlavě”. Věřím jim, že také dokážou, co si předsevzali, a mají mou plnou podporu.

Jsme připraveni poskytnout Vám veškeré služby z oblasti pojišťovnictví, financí a realit, které si jen dokážete představit.

Jsme tým férových a poctivých lidí, kterým záleží na ostatních. Pracujeme kvalitně, profesionálně, spolehlivě, ale především lidsky a s individuálním přístupem.

Těšíme se na vás.

Proč si vybrat zrovna nás

Vybíráme to nejlepší řešení

Vždy vybereme pro klienta nejvhodnější řešení.

Bez poplatků

Vyřízení, zpracování, odhad pro hypoteční účel i vklad zástavního práva na katastr zařídíme zdarma

Jsme tu pro vás

Uzavřením smlouvy to nekončí, zařizujemei nadále kompletní servis.

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Spolupracujeme